mimari
yeni pvc boyasi PDF Yazdır e-Posta
Pazar, 18 Şubat 2018 20:22

Eskimis pvc urunleri boyamak icin inanilmaz kolay ve basarili bir boyama yontemi var artik, bu boyalar ile, kolayca istedginiz Ral kodlu renkte boya siparis ederek, eskimiz kirli pvc urunleri, yepyeni yapabilirsiniz.Bu boya çeşitleri iç ve dış mekanda uygulanabilir. Dış hava şartlarından etkilenmiyor. Ultraviyole ışınlarına ve Infrared radyasyona karşı cok dirençlidir. Çatlama, kabarma, soyulma ve dokulme kesinlikle yapmiyor.

Daha detayli bilgi almak icin Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir a  mail atabilir, yada 0 212 858 10 10 den Fatma Hanim ile irtibata gecebilirsiniz.

 
Guneş Sıcaklığını Filitreleyen Yarı Şeffaf Kaplama Vernik PDF Yazdır e-Posta
Pazar, 18 Şubat 2018 20:22

Güneşli aydınlık ve serin bir mekan yaratmak bu ürün ile mümkün.

Solar enerjiyi, radyan enerjiyi, IR enerjiyi geçirmeyip sadece aydınlığı içeri geciren bu kolay uygulamalı, özel vernik sistemi ile hem aydınlık (tamamen cam veya plastik, policarbonat vs. ile olusturulmus) ve normalden 15 derece kadar daha serin aydınlık iç mekanlar bu ürün ile oluşturmak mümkün. Ürünün plastik için olan tipi dogrudan pleksiglass vb plastiklere uygulanabiliyor. Cam yüzeyler icin gelistirilmis tipleride mevcut.

Daha detaylı bilgi icin Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir yada 0 212 858 10 10  den Dogan Bey ile irtibata geciniz

 

Son Güncelleme: Cuma, 07 Haziran 2013 11:58
Devamını oku...
 


Sayfa 1 > 4