pvc pimapen vb. boyası PDF Yazdır e-Posta
Cuma, 04 Haziran 2010 06:21 | Administrator tarafından yazıldı.

Günümüzde pvc pimapen vb. hayatımızın her yerinde karşımıza çıkıyor.

Bilinenin aksine plastik eskimekte sararmakta matlaşmakta yüzeyi bozulup bakterilerin kolayca saklanabileceği gözenekleri zamanla oluşturmaktadır.

Bu durumdan kurtulmak için aşağıdaki ral katalogundan sececeğiniz renkteki pvc pimapen vb. yüzeylere yapışan ve dış dayanımlı özel boyamız ile eskimiş pimapenlerinizi, plastik banyo aksesuarlarınızı, elektronik dolap kapaklarınızı 8003 vb renkler ile ahşap rengine kolayca fırça ile boyatabilirsiniz.

Bununla birlikte eski almuminyum doğramalarınızı (statik boyalı ) rengini beğenmediğiniz yada boyası eskimiş ise bu boyalar ile kolayca kaplayabilirsiniz.

Bununla birlikte, bu boyalar ile pek çok plastik eşyayı pp ve pe haricinde kaplayabilirsiniz. ( pp bahçe mobilyalarının plastiğidir, eğer bahçe mobilyanızı boyamak izterseniz mp plastik astarımızı uyguladıktan sonra bu plastik boyalarını kullanabilirsiniz, pe ise beyaz yarı şeffaf eski su bidonları ve leğen, su kovası vb ürünlerde kullanılan plastiktir, pe olanlara bu boya kullanılmaz )

daha fazla bilgi icin    -      0 212 858 10 10   -   Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

http://www.yenimalzemeler.com/ralrenkleri.jpg

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: Cuma, 07 Haziran 2013 12:01